TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zniszczył rower miejski zrzucając go z ambony myśliwskiej. Zostanie ukarany
PAP, INFOBIKE.PL - Opublikowano: 13.05.2019 17:15:08
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Niszczenie rowerów miejskich to w Polsce plaga. Wandale nie są jednak bezkarni. 16 – latek, który zrzucił rower miejski z ambony myśliwskiej, usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Niszczenie rowerów miejskich to w Polsce plaga. Wandale nie są jednak bezkarni. 16 – latek, który zrzucił rower miejski z ambony myśliwskiej, usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Sprawą zajmie się sąd rodzinny – poinformowała w poniedziałek PAP rzecznik prasowy ostrowskiej policji Małgorzata Łusiak.

Ostrowscy policjanci ustalili sprawcę zniszczenia roweru miejskiego. Okazał się nim 16-latek z Ostrowa Wlkp., którzy przyznał się do zarzutu umyślnego uszkodzenia mienia.

"Policjanci ustalili, że rower miejski wypożyczyła inna osoba, która pożyczyła go znajomemu a ten jeszcze komuś innemu. W efekcie rower trafił do winnego 16-latka" - powiedziała Małgorzata Łusiak.

Chłopiec zniszczył rower poprzez zrzucenie go z ambony myśliwskiej na ul. Grabowskiej w Ostrowie Wlkp. Zdarzenie, które nagrał i wrzucił do sieci, miało miejsce w połowie kwietnia. O zniszczeniu jednośladu policję zawiadomili pracownicy ostrowskiego urzędu.(PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Ostrów Wielkopolski
rower miejski
Nextbike
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.