TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zmodernizowane plackarty w dwóch pociągach RŻD
InfoRail.pl - Opublikowano: 28.03.2019 22:24:07
Zmodernizowane plackarty w dwóch pociągach RŻD (foto: RŻD)

Zmodernizowane wagony RŻD drugiej klasy już na trasie. Kursują w składach dwóch pociągów.

Zmodernizowane wagony RŻD drugiej klasy już na trasie. Kursują w składach dwóch pociągów.

Wagony po modernizacji Rosyjskie Koleje skierowały do obsługi połączeń nr 19/20 Rostów nad Donem - Moskwa i nr 11/12 Anapa - Moskwa.

Wagony przeszły całkowitą modernizację. Są tam m.in. automaty do sprzedaży przekąsek i napojów, ładowarki USB, a także zasłony, który mają pełnić funkcję rolet. Wnętrze jest utrzymane w jasnej kolorystyce, łóżka zaś szare z czerwonymi zagłówkami. Stoły i ścianki działowe to jasne drewno. W toaletach RZD zamontowały prysznic, stół do przewijania niemowlaków, automatyczny kran, dozownik mydła, ręczniki papierowe i suszarkę do rąk.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
RŻD
wagon
modernizacja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.