TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Złe zestawienie pociągi powodem gigantycznych utrudnień w Krakowie
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 16.12.2019 08:15:13
Złe zestawienie pociągi powodem gigantycznych utrudnień w Krakowie

W niedzielę po południu pociągi przyjeżdzające i wyjeżdzające ze stacji Kraków Główny notowały opóźnienia sięgające nawet dwóch godzin.

W niedzielę po południu pociągi przyjeżdzające i wyjeżdzające ze stacji Kraków Główny notowały opóźnienia sięgające nawet dwóch godzin.

Problemy i poważne utrudnienia w kursowaniu pociągów zaczęły się od nieprawidłowego zestawienia wagonów pociągu dalekobieżnego – to wymusiło konieczność dodatkowych manewrów, co w połączniu z pracami modernizacyjnymi i ograniczoną liczbą wolnych torów spowodowało lawinę opóźnień - jedne pociągi musiały czekać aż odjadą inne.

Odwołane zostały dwa pociągi Kolei Małopolskich jeden relacji Kraków Gł. - Kraków Lotnisko i jeden Kraków Gł. - Wieliczka Rynek Kopalnia. Inne miały opóźnienia.

Na otwarcie własnego biura poselskiego nie zdążyła Agnieszka Ścigaj z PSL- Kukiz'15, która napisała w mediach społecznościowych: "Zamierzałam dotrzeć pociągiem do Krakowa na otwarcie własnego biura na 15.30. Biuro się otwarło, a ja utknęłam w pociągu na wjeździe do Krakowa już 110 minut ...i siedzę dalej". Setki podróżnych traciło czas i cierpliwość z powodu braku informacji, dlaczego nie mogą wjechać na dworzec w Krakowie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kraków
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.