TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

ZKKM Chrzanów z decyzją o podwyżce cen biletów
TransInfo.pl - Opublikowano: 13.12.2019 15:30:11
W Chrzanowie podwyżka cen biletów; fot ZKKM Chrzanów.

11 grudnia na posiedzeniu zgromadzenia ZKKM w Chrzanowie zapadła decyzja o podwyżce cen biletów za przejazdy autobusami miejskimi.

11 grudnia na posiedzeniu zgromadzenia Związku Komunalnego Komunikacja Międzygminna w Chrzanowie zapadła decyzja o podwyżce cen biletów za przejazdy autobusami miejskimi.

Nowy cennika zacznie obowiązywać od 1 lutego 2020 r.

Zgodnie z nim normalny bilet jednorazowy po terenie jednej gminy zdrożeje z 2,40 zł do 3,00 zł, a po terenie dwóch gmin lub czasowy 30-minutowy - z 2,80 zł do 3,60 zł. Z oferty zniknie z kolei jednorazowy bilet na przejazdy po terenie działania ZKKM, który kosztuje 4,00 zł.

Tańszy będzie za to bilet 90-minutowy (z możliwością przesiadek), za który obecnie trzeba zapłacić 5 zł. Od 1 lutego wydamy na niego 4,40 zł.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
budżet
bilet
Chrzanów
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.