TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zerwana sieć trakcyjna w Warszawie
PAP InfoTram.pl - Opublikowano: 27.05.2019 15:55:08
zdjęcie ilustracyjne

W poniedziałek po południu ciężarówka zerwała sieć trakcyjną na ul. Puławskiej przy pętli Wilanowska. Tramwaje są kierowane na objazdy, mogą pojawić się też utrudnienia w ruchu.

W poniedziałek po południu ciężarówka zerwała sieć trakcyjną na ul. Puławskiej przy pętli Wilanowska. Tramwaje są kierowane na objazdy, mogą pojawić się też utrudnienia w ruchu - poinformował PAP rzecznik Tramwajów Warszawskich Maciej Dutkiewicz.

Jak powiedział Dutkiewicz, sieć trakcyjna została zerwana, ponieważ dźwig ciężarówki nie był złożony, a jak podkreślił - powinien być. "Musimy naprawić tę sieć na dystansie ok. 500 m. Spodziewamy się w tym momencie, że potrwa to dwie, może trzy godziny, bo to są dość rozległe uszkodzenia" - zaznaczył.

Dutkiewicz poinformował, że tramwaje są kierowane na objazdy. "Nie pojedziemy prosto Puławską w kierunku metra Wilanowska i w kierunku Wyścigów, tylko skręcamy w kierunku Woronicza" - wyjaśnił. Dodał, że ekipy naciągające nową sieć trakcyjną przemieszczają się, więc niektóre skrzyżowania w rejonie wykonywanych prac mogą być zablokowane dla ruchu samochodów.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
sieć trakcyjna