TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zderzenie tramwaju z autobusem w Krakowie. Kilku pasażerów rannych
PAP InfoTram.pl - Opublikowano: 28.12.2018 22:12:17
Zderzenie tramwaju z autobusem w Krakowie. Kilku pasażerów rannych (foto: MPK)

W piątek (28 grudnia) wieczorem przy ul. Stella-Sawickiego w Krakowie doszło do zderzenia autobusu z tramwajem - poinformowała PAP komenda miejska Policji.

W piątek (28 grudnia) wieczorem przy ul. Stella-Sawickiego w Krakowie doszło do zderzenia autobusu z tramwajem - poinformowała PAP komenda miejska Policji.

W zdarzeniu lekko rannych zostało siedem osób; ruch odbywa się bez większych utrudnień. Do wypadku doszło u zbiegu ul. Stella-Sawickiego i al. Jana Pawła II. Jak poinformował PAP dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, na miejscu trwają czynności. Przyjechały tam karetki, które opatrują poszkodowanych; z dotychczasowych ustaleń wynika, że lekko rannych zostało siedem osób.

Ponieważ doszło do wykolejenia tramwaju, ruchem kierowała policja, ale ze względu na jego małe natężenie, nie było utrudnień dla kierowców.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kraków
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.