TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zderzenie tramwajów po zasłabnięciu motorniczego w Szczecinie
PAP InfoTram.pl - Opublikowano: 14.11.2019 14:45:25
Zderzenie tramwajów po zasłabnięciu motorniczego w Szczecinie (foto: PAP)

Dwa tramwaje zderzyły się w czwartek w Szczecinie - motorniczy jednego z nich najprawdopodobniej zasłabł i uderzył w drugi pojazd. Mężczyzna został odwieziony do szpitala.

Dwa tramwaje zderzyły się w czwartek w Szczecinie - motorniczy jednego z nich najprawdopodobniej zasłabł i uderzył w drugi pojazd. Mężczyzna został odwieziony do szpitala.

Tramwaj linii nr 7 uderzył w czwartek w tył tramwaju linii 5 na przystanku przy ul. Żołnierskiej w Szczecinie. Jak poinformowała PAP rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie Paulina Targaszewska, motorniczy tramwaju nr 7 najprawdopodobniej zasłabł.

Mężczyznę z obrażeniami m.in. ręki przewieziono do szpitala. Poszkodowana była jeszcze jedna osoba, ale sama oddaliła się z miejsca zdarzenia.

Trwa usuwanie tramwajów z torowiska - inaczej kursują pojazdy linii nr 4, 5 i 7. W rejonie wypadku prowadzono też zastępczą komunikację autobusową.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
motorniczy
Szczecin
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.