TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zarzuty dla kierowcy, który uderzył w przystanek tramwajowy
InfoTram.pl - Opublikowano: 04.05.2020 09:45:48
Zarzuty dla kierowcy, który uderzył w przystanek tramwajowy (foto: PAP)

31-letni obywatel Gruzji, który prowadził auto po alkoholu i staranował przystanek przy ulicy Grochowskiej, usłyszał dwa zarzuty.

31-letni obywatel Gruzji, który prowadził auto po alkoholu i staranował przystanek przy ulicy Grochowskiej, usłyszał dwa zarzuty.

"Został objęty policyjnym dozorem 5 razy w tygodniu i zakazem opuszczania kraju połączonym z zatrzymaniem paszportu" – poinformowała nadkom. Joanna Węgrzyniak z południowopraskiej policji.

Jak podała policjantka, w piątek koło południa dyżurni z komendy przy ulicy Grenadierów usłyszeli huk i odgłosy tłuczonego szkła. "Podejrzewali, że w okolicy musiało dojść do zdarzenia drogowego. Natychmiast na miejsce skierowali policjantów" – przekazała nadkom. Joanna Węgrzyniak.

Tam okazało się, że kierowca golfa najpierw zderzył się z audi, a potem wjechał w przystanek tramwajowy. W wypadku ranne zostały dwie osoby z samochodu. Zostały przewiezione do szpitala. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia.

"Funkcjonariusze w pierwszej kolejności przystąpili do udzielania pomocy poszkodowanym. Mundurowi szybko zorientowali się co się stało i podjęli dalsze niezbędne czynności" – podała policjantka.

Patrolowcy rozpoczęli jego poszukiwania. Niedługo później 31-letni obywatel Gruzji był już zatrzymany. Wpadł w ręce funkcjonariuszy przy Rondzie Wiatraczna. 31-latek miał półtora promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnej celi.

"W wyniku przeprowadzonych ustaleń śledczych i na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego zatrzymany usłyszał dwa zarzuty, został objęty policyjnym dozorem pięć razy w tygodniu, zakazem opuszczania kraju połączonym z zatrzymaniem paszportu" – przekazała nadkom. Joanna Węgrzyniak. (PAP)


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przystanek
Warszawa
wypadek
kierowca
Policja