TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zapisy na zajęcia komunikacyjne ZTM Warszawa dla szkół
ZTM TransInfo.pl - Opublikowano: 04.06.2019 09:11:50
Zapisy na zajęcia komunikacyjne ZTM Warszawa dla szkół (foto: ZTM)

"Nasza wspólna sprawa, ekologiczna Warszawa" – to zajęcia edukacyjne o komunikacji zbiorowej dla uczniów szkół podstawowych. ZTM Warszawa rozpoczyna zapisy dla klas I-III ze szkół podstawowych z aglomeracji warszawskiej. Zajęcia rozpoczną się w październiku.

"Nasza wspólna sprawa, ekologiczna Warszawa" – to zajęcia edukacyjne o komunikacji zbiorowej dla uczniów szkół podstawowych. ZTM Warszawa rozpoczyna zapisy dla klas I-III ze szkół podstawowych z aglomeracji warszawskiej. Zajęcia rozpoczną się w październiku.

ZTM zaprasza szkoły z aglomeracji warszawskiej (obszar I i II strefy biletowej ZTM) do zgłaszania klas I-III na zajęcia edukacyjne "Nasza wspólna sprawa, ekologiczna Warszawa". Chcemy opowiedzieć dzieciom o Warszawskim Transporcie Publicznym, zasadach bezpiecznego podróżowania komunikacją miejską oraz jej wpływie na środowisko naturalne. Zajęcia odbywają się w klasie oraz autobusie elektrycznym, który przyjeżdża do szkoły.

Warunkiem wzięcia udziału w zajęciach jest przesłanie zgłoszenia (do pobrania na stronie) oraz zapewnienie na terenie szkoły miejsca do zaparkowania 12-metrowego autobusu. Dzieci muszą mieć możliwość bezpiecznego poruszania się przy autobusie w trakcie zajęć. Na zgłoszenia czekamy pod adresem ekozajecia@ztm.waw.pl.

Planowany początek zajęć to październik tego roku. W ciągu jednego dnia w zajęciach edukacyjnych może uczestniczyć pięć klas z jednej szkoły. Liczba miejsc jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń.

ZTM prosi, aby zgłoszeń dokonywały szkoły, nie rodzice indywidualnie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ZTM Warszawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.