TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zapełnienie wrocławskich tramwajów to 25%
InfoTram.pl - Opublikowano: 18.03.2020 10:15:24
Zapełnienie wrocławskich tramwajów to 25%

MPK Wrocław od rana rozpoczęło kontrolę napełnienia swoich pojazdów.

MPK Wrocław od rana rozpoczęło kontrolę napełnienia swoich pojazdów. 

Dziś (18 marca) po mieście będzie kursować 125 tramwajów liniowych. 3 kolejne pozostaną w rezerwie. Napełnienie w tramwajach nie przekracza 25 procent.

Wrocławskie MPK od 75 lat wpisuje się w krajobraz Wrocławia. Zagrożenie koronawirusem tego nie zmieni bo mamy dzielną Załogę! – powiedział prezes MPK, Krzysztof Balawejder.

Napełnienia pojazdów są badane przez kontrolerów ruchu. Każdy prowadzący zobowiązany jest przekazać informację o przepełnieniu do centrali ruchu.  


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Wrocław
Wrocław
motorniczy
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.