TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zamknięte wyjście ze stacji Wilanowska
ZTM WARSZAWA - Opublikowano: 30.06.2016 11:19:31 3 komentarze
Zamknięte wyjście ze stacji Wilanowska

Z powodu inwestycji budowlanej przy stacji metra Wilanowska w nocy ze środy na czwartek (z 29 na 30 czerwca) zostało zamknięte wyjście ze stacji prowadzące w kierunku pętli autobusowej oraz parkingu P+R.

Z powodu inwestycji budowlanej przy stacji metra Wilanowska w nocy ze środy na czwartek (z 29 na 30 czerwca) zostało zamknięte wyjście ze stacji prowadzące w kierunku pętli autobusowej oraz parkingu P+R.

Po zamknięciu wyjścia, 30 czerwca, prace budowlane rozpocznie tam prywatny inwestor. By ułatwić pasażerom opuszczenie stacji metra, jeszcze w nocy 29 czerwca pojawiły się tam oznaczenia wskazujące drogę do właściwego wyjścia. W czwartek 30 czerwca od samego rana zarówno na pętli, jak i w metrze można spotkać informatorów Zarządu Transportu Miejskiego.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
parking
metro
stacja
ZTM Warszawa
  • fromex – 30.06.2016

    Na tym planiku widać jak idiotycznie "rozwiązany" jest ten "węzeł przesiadkowy". Wizja lokalna tylko dopełnia obrazu nędzy (komunikacyjnej) i rozpaczy(pasażerów) , niemal jak kiedyś PKS Stadion. Na dodatek jakiś tajemniczy prywatny inwestor wbił się dokładnie między metro a pętlę autobusową... Niby są jakieś plany przebudowy, ale w tym momencie to one są równie realne jak trzecia linia na Grochów. No, chyba, że miasto zaszaleje i całą pętlę przeniesie na północ od stacji. Ale to nie w tym mieście :( Tutaj buduje się tam, gdzie wygodniej, a nie tam gdzie potrzeba (np. stacje Ratusz Arsenał, czy Pl. Wilsona).A może prywatny inwestor rozpoczął prace budowlane nad przeniesieniem owej nieszczęsnej pętli bliżej metra? :>Wartało by choćby zdanie napisać, co to za priorytetowa inwestycja, że aż trzeba wyjście ze stacji zamykać, a ludzie nie_wiadomo_ile_czasu będą ładny kawał drogi nadkładać.

  • www – 30.06.2016

    Pewnie! Nich będzie tak jak teraz:-( Powyższy schemat jest mocno uproszczony. Wyjście z metra ma zostać przebudowane i dobrze. W końcu teren między metrem, a pętlą zostanie uporządkowany, bo do teraz to był jeden wielki śmietnik dzięki handlarzom. Cywilizowanie Wilanowskiej musi iść do przodu. Odwrotu nie ma. A że potrwa kilka lat? Następne pokolenie będzie przekonane, że zawsze tak było.

  • fromex – 01.07.2016

    Czemu miało by być "jak teraz"? Temat ucywilizowania tego miejsca wraca, co jakiś czas. I dobrze. Metodą zdartej płyty, może wreszcie coś drgnie we właściwym kierunku. Tyle że obecna sytuacja przypomina cacus pętli tramwajowej Winninca na Tarchominie, gdzie na części terenu przewidzianego (no właśnie, gdzie i przez kogo?) pod całkiem sensowny projekt węzła rozsiadł się developer. I ... strzelił fajne plany.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!