TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zakaz rozkraczania się w madryckiej komunikacji miejskiej
NOIZZ.PL - Opublikowano: 14.06.2017 10:39:58 2 komentarze

O komfort podróżujących postanowiły zadbać władze Madrytu.

Jak informuje portal Noizz.pl - o komfort podróżujących postanowiły zadbać władze Madrytu.

To właśnie tam w środkach komunikacji miejskiej pojawiły się wymowne grafiki, które informują o zakazie rozkraczania się. Zakaz traktowany jest na równi z tym zabraniającym palenia papierosów i słuchania muzyki bez odpowiedniego sprzętu. Dodatkowo opatrzony jest hasłem "Szanuj przestrzeń innych".

Decyzja o podjęciu oficjalnej walki z rozkraczającymi się pasażerami spotkała się nie tylko z uznaniem mieszkańców stolicy Hiszpanii. Zdjęcia plakatów, które zawisły w pociągach i autobusach szybko obiegły sieć i cieszą się coraz większym zainteresowaniem mediów. Być może już wkrótce inne europejskie miasta wezmą przykład z Madrytu i zakaz stanie się powszechny, za co mocno trzymamy kciuki.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Hiszpania
  • Hannes – 20.06.2017

    A co to takiego, to ROZKRACZANIE SIĘ ?

  • kolejFAN – 22.06.2017

    grafika potrzebna

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.