TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zabytkowe tramwaje pojadą w Poniedziałek Wielkanocny
ZTM WARSZAWA InfoTram.pl - Opublikowano: 14.04.2017 10:14:32
Zabytkowe tramwaje pojadą w Poniedziałek Wielkanocny (foto: ZTM)

W Poniedziałek Wielkanocny podróżni znów będą mieli okazję przejechać się zabytkowymi tramwajami i poczuć się jak mieszkańcy dawnej Warszawy.

17 kwietnia, uruchomiona zostanie specjalna linia tramwajowa W, kursująca w ramowych godzinach 12.00 ? 18.00 na trasie: PL. NARUTOWICZA ? Grójecka ? Al. Jerozolimskie ? most Poniatowskiego ? al. Poniatowskiego ? al. Zieleniecka ? Targowa ? Kijowska ? al. Tysiąclecia ? Kawęczyńska ? KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA.

Na trasę linii W wyjadą, użytkowane już w latach 40. wagony N oraz wagony K - popularnie nazywane "Berlinkami". Pojawi się także skład 105Na.

W tramwajach linii W będzie obowiązywała taryfa ZTM. Bilety krótkookresowe będą kasowane przez konduktorów ? członków Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej. Na biletach jednorazowych przesiadkowych oraz czasowych konduktorzy umieszczać będą pieczątkę wraz z adnotacją o dacie i godzinie rozpoczęcia przejazdu.

Trzeba pamiętać, że przejazd na podstawie ważnego biletu okresowego (krótko lub długookresowego) możliwy będzie po wcześniejszym jego skasowaniu (aktywowaniu karty) w innym pojeździe komunikacji miejskiej lub w bramce metra. W tramwajach linii W nie będzie można aktywować karty.Sprawdź też:
ZTM Warszawa
Warszawa
zabytek

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.