TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zabytkowa N-ka na walentynkowej linii w Gdańsku
InfoTram.pl - Opublikowano: 12.02.2018 10:39:01
Zabytkowa N-ka na walentynkowej linii w Gdańsku (foto: mat. pras/Karol Wożniak, PSSTM)

Już tradycyjnie z okazji święta zakochanych spółka Gdańskie Autobusy i Tramwaje zaprasza na przejażdżkę zabytkowym tramwajem walentynkowym.

Już tradycyjnie z okazji święta zakochanych spółka Gdańskie Autobusy i Tramwaje zaprasza na przejażdżkę zabytkowym tramwajem walentynkowym.

Zakochani, ale także ci, którzy szukają swojej drugiej połówki, mogą bezpłatnie skorzystać z przejażdżki historyczną N-ką. Na pokładzie dla wszystkich gorące niespodzianki. Czerwona N-ka ozdobiona dziesiątkami serduszek 14 lutego kursować będzie na trasie Strzyża – Siedlce - Zaspa od godz. 15.00 do 20.30.

Szczegółowy rozkład jazdy dostępny na stronie www.gait.pl. Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
GAiT
N
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.