TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Z Sosnowca do Dąbrowy Górniczej – za moment rowerem
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 25.04.2019 17:53:08
Z Sosnowca do Dąbrowy Górniczej – coraz bliżej budowy trasy rowerowej

24 kwietnia otwarto oferty na wykonanie trasy rowerowej z Sosnowca do Dąbrowy Górniczej. Nowa droga rowerowa, oraz chodniki i ciągi pieszo rowerowe, ma mieć długość 4 km.

24 kwietnia otwarto oferty na wykonanie trasy rowerowej z Sosnowca do Dąbrowy Górniczej. Nowa droga rowerowa, oraz chodniki i ciągi pieszo rowerowe, ma mieć długość 4 km.

- Droga rowerowa rozpocznie się przy granicy z Dąbrową Górniczą, a zakończy tuż przy rondzie Żołnierzy Wyklętych. W niektórych miejscach, m.in.: w okolicach ronda u zbiegu ulic Dmowskiego, Popiełuszki, Długosza i Braci Mieroszewskich, czy też ul. 11 Listopada są już nowe odcinki, teraz będziemy mogli wszystko scalić w jedną spójną całość - powiedział prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

Do przetargu stanęło dwie firmy i obie zmieściły się w przewidzianej przez urzędników kwocie. Zwycięzca będzie miał 16 miesięcy na realizację inwestycji od daty podpisania umowy. Inwestycja ma mieć około 4 km długości. W jej skład wejdzie: droga rowerowa, chodniki i ciągi pieszo-rowerowe w ulicach Braci Mieszewskich i 11 Listopada.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
droga
przetarg
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.