TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Z Mazur częściej do Dortmundu. Z Wizz Air
InfoAir.pl - Opublikowano: 19.04.2019 14:30:27
Z Mazur częściej do Dortmundu. Z Wizz Air

Węgierskie linie lotnicze Wizz Air zwiększą częstotliwość z dwóch do trzech rejsów tygodniowo z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury do Dortmund.

Węgierskie linie lotnicze Wizz Air zwiększą częstotliwość z dwóch do trzech rejsów tygodniowo z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury do Dortmund.

Od 3 lipca do 25 października 2019 roku, oprócz lotów w poniedziałki i piątki, pasażerowie będą mogli skorzystać z dodatkowego połączenia, które zaplanowano w środy. Zmienią się również godziny przylotu i odlotu. Ceny biletów zaczynają się od 59 PLN za lot w jedną stronę.

Oprócz połączenia z Dortmundem, w sezonie wiosna/lato 2019 z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury polecieć można niezmiennie z Wizz Air do Londynu Luton oraz Ryanair do Londynu Stansted. Nie zabraknie ponadto połączeń sezonowych - już 27 kwietnia powrócą rejsy Polskich Linii Lotniczych LOT do Lwowa oraz 16 czerwca loty czarterowe do bułgarskiego Burgas, realizowane przez biuro podróży Neckermann Polska.

Nowością w letniej siatce połączeń mazurskiego lotniska będzie połączenie LOT-u do Krakowa, które zainaugurowane zostanie już 25 kwietnia 2019 roku.



Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linia
WizzAir
Lotnisko Olsztyn
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.