TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Yutong i pięćsetny autobus dla Wielkiej Brytanii
InfoBus.pl - Opublikowano: 02.01.2020 13:00:01
Yutong i pięćsetny autobus dla Wielkiej Brytanii

Firma Yutong Bus zorganizowała uroczystość dostawy 500. autobusu Yutong do Wielkiej Brytanii w Leeds wraz z Pelican Engineering, lokalnym stuletnim przedsiębiorstwem.

Firma Yutong Bus zorganizowała uroczystość dostawy 500. autobusu Yutong do Wielkiej Brytanii w Leeds wraz z Pelican Engineering, lokalnym stuletnim przedsiębiorstwem. 

David Sheriff, dyrektor generalny Nova Tour (nabywca 500. autobusu Yutong), Martijn Gilbert, dyrektor generalny Go North East, John Welsh, dyrektor generalny Coaching Welshs, Richaid Crump, dyrektor generalny Pelican Engineering (partner Yutong Bus w Wielkiej Brytanii), Jiang Bing, zastępca dyrektora marki Yutong Group oraz Li Kejie, dyrektor regionu Europy Zachodniej w Yutong i inni, uczestniczyli w tej ceremonii, jako świadkowie rozwoju Yutong Bus na rynku brytyjskim.

Liczący się gracz w UK

Yutong Bus zajmuje trzecie miejsce na brytyjskim rynku pod względem wielkości sprzedaży autobusów turystycznych. W latach 2013-2019 tempo wzrostu sprzedaży autobusów Yutong w Wielkiej Brytanii wyniosło aż 115%. Do tej pory Yutong sprzedał tam 500 autobusów i plasuje się za takimi markami jak Mercedes-Benz i Volvo pod względem udziału w rynku autobusów turystycznych. Wysokiej jakości produkty i kompleksowe rozwiązania serwisowe Yutong cieszą się zaufaniem ponad 200 operatorów autobusów turystycznych i tworzą zasłużony wizerunek w branży.

W 2018 roku Yutong opracował wysokiej klasy autobusy turystyczne serii T, aby zaspokoić popyt na produkty o wysokim standardzie na rynku europejskim i stworzył nowy krajobraz na rynku brytyjskim. Tym razem autobus, który Yutong dostarczył jako numer 500, to autobus GT12 z serii Yutong T, nadając nowy impet rozwojowi autobusów Yutong. Route One, autorytatywne media w Wielkiej Brytanii, wysoko oceniły GT12 jako "autobus światowej klasy".

Imponujące wyniki sprzedaży

Obecnie Yutong sprzedał na całym świecie ponad 120 000 nowych autobusów energetycznych, które zmniejszają emisję dwutlenku węgla o ponad 1,1 miliona ton rocznie. Całkowita wielkość sprzedaży pojazdów przekracza 8 000 w całej Europie. Autobusy Yutong są sprzedawane w wielu krajach i regionach, na przykład we Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Norwegii, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Izraelu, Rosji. Korzystając z innowacji, badań technologicznych i mody na zielone dojazdy do pracy, Yutong stopniowo staje się wiodącym na świecie producentem nowych autobusów energetycznych.

Mając na uwadze misję lepszych podróży, zaczynając od Europy i wchodząc na globalny rynek, Yutong będzie produkować wysokiej jakości, bardziej ekologiczne i inteligentne autobusy w przyszłości, aby wnieść większy wkład w lepsze życie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
autobus
Yutong
Wielka Brytania
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.