TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wypadek na przejeździe kolejowym pod Opolem. Są utrudnienia
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 27.10.2019 18:18:45
zdjęcie ilustracyjne

Do śmiertelnego wypadku doszło na przejeździe kolejowym w Suchym Borze pod Opolem. Pod pociąg relacji Przemyśl - Świnoujście wjechał osobowy volkswagen.

Do śmiertelnego wypadku doszło na przejeździe kolejowym w Suchym Borze pod Opolem. Pod pociąg relacji Przemyśl - Świnoujście wjechał osobowy volkswagen.

Kierowca samochodu zginął na miejscu. Na trasie kolejowej Opole - Częstochowa są poważne utrudnienia w ruchu. Do wypadku doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Suchym Borze pod Opolem. Według wstępnych ustaleń, pod jadący pociąg pośpieszny relacji Przemyśl - Świnoujście przez Wrocław wjechał osobowy volkswagen. Jadący nim młody mężczyzna zginął na miejscu. Z powodu uszkodzenia lokomotywy pociąg został unieruchomiony.

Pociągi PKP Intercity są kierowane drogą okrężną przez Toszek i Strzelce Opolskiej. Jak informuje portal pasażera PKP, trasa może być zablokowana do godziny 19. Przyczyny wypadku będzie badała specjalna komisja.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
przejazd kolejowy
  • Dariusz Wenta – 27.10.2019

    Pasażerów przywiózł z Opola dart, kontynuowali podróż do swinoujscie opóźnionym IC do Szczecina. Stamtąd autobusy do Swinoujscie

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.