TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wylicytuj stację Nextbike dla WOŚP
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 13.01.2020 16:30:00
Zdj. Z archiwum Nextbike Polska

Do 17 stycznia można licytować stację Wrocławskiego Roweru Miejskiego. Pieniądze zostaną przekazane na WOŚP. W ramach wypożyczalni, których operatorem jest Nextbike, w Polsce działa 108 stacji sponsorskich.

Do 17 stycznia można licytować stację Wrocławskiego Roweru Miejskiego. Pieniądze zostaną przekazane na WOŚP. W ramach wypożyczalni, których operatorem jest Nextbike, w Polsce działa 108 stacji sponsorskich.

Stacje sponsorskie w ramach Nextbike

Jak podaje Nextbike Polska, w sezonie 2019 dostępnych było w Polsce 108 stacji rowerowych ufundowanych przez prywatny biznes. Operator rowerów miejskich Nextbike Polska odnotował na tych stacjach aż 1,4 mln wypożyczeń i zwrotów. To pokazuje, jak atrakcyjny jest w miastach dojazd rowerem do centrum handlowego czy biura. Jeszcze do końca tygodnia, czyli 17 stycznia, można stać się właścicielem stacji poprzez udział w licytacji. Do wzięcia jest stacja partnerska działającą w systemie Wrocławskiego Roweru Miejskiego. Licytacja odbywa się za pośrednictwem strony internetowej aukcje.wosp.org.pl.

Najwięcej stacji sponsorskich jest w Warszawie

Wg statystyk Nextbike, ze 108 stacji w Polsce 49 znajduje się w Warszawie.

-Rozwijamy współpracę z centrami handlowymi, zarządcami biurowców czy deweloperami, którzy coraz większą wagę przykładają do budowy osiedli przyjaznych mieszkańcom. Tereny zielone, place zabaw i stacje roweru miejskiego coraz częściej wpisują się w krajobraz nowoczesnych osiedli. Takie podejście zarządców osiedli mieszkaniowych pomaga zdobyć certyfikat BREEAM oraz LEED- powiedziała Aleksandra Myczkowska-Utrata, dyrektor komunikacji Nextbike Polska..

Certyfikat BREEAM jest złożonym systemem oceny jakości budynku oraz jego wpływu na środowisko. Jeśli wypożyczalnia rowerów jest zlokalizowana w najbliższym sąsiedztwie głównego wejścia do budynku, to jest brana pod uwagę w kategorii "Alternative modes of transport" (alternatywne sposoby transportu) i wlicza się do ogólnej liczby wymaganych przez BREEAM elementów infrastruktury rowerowej.

Najpopularniejsze stacje sponsorskie w wybranych miastach w 2019 roku:

  • Warszawa – Arkadia – 105 tys. wypożyczeń i zwrotów.
  • Lublin – Lublin Plaza – 36 tys. wypożyczeń i zwrotów.
  • Poznań – Galeria Malta – 29 tys. wypożyczeń i zwrotów.
  • Wrocław – Promenady Wrocławskie – 22 tys. wypożyczeń i zwrotów.
  • Katowice – Silesia City Center 15 tys. wypożyczeń i zwrotów.

Zostań właścicielem stacji sponsorskiej

Sfinansowanie stacji rowerowej z własnym brandingiem, zlokalizowanej w miejscu wskazanym przez zamawiającego, to zaledwie kilkanaście dni od podpisania umowy do momentu jej uruchomienia. Każda oferta jest dostosowana do indywidualnych oczekiwań. Wśród firm, które zdecydowały się na stacje partnerskie Nextbike odnaleźć można właścicieli i zarządców nieruchomości komercyjnych, takich jak Cromwell Property Group czy EPP, jak i znane marki np. Biedronka – informuje Nextbike.

Wylicytuj stację dla WOŚP

Nextbike zachęca do licytacji jak i finansowania stacji sponsorskich firmy i instytucje zaangażowanych społecznie, proekologiczne, zorientowane na zrównoważony rozwój i dbające o zdrowie swoich pracowników i klientów.

Partnerska stacja rowerowa składa się z totemu, 10 rowerów i 6 stojaków. Istnieje możliwość personalizacji przez sponsora: nazwą własną i oprawą graficzną na powierzchniach reklamowych totemu i rowerów, z dowolną kreacją sponsora, adaptacją komunikatów wizerunkowych lub sprzedażowych.

Całkowity dochód z licytacji zostanie przeznaczony na 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dla zainteresowanych własną stacją rowerową: inwestycje@nextbike.pl.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Wrocław
WOŚP
rower miejski
Nextbike
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.