TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wylicytuj jazdę na symulatorze tramwaju. Wesprzyj WOŚP
- Opublikowano: 31.12.2019 12:45:10
Wylicytuj jazdę na symulatorze tramwaju. Wesprzyj WOŚP (źródło: FB)

Już po raz trzeci, w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy WOŚP i WOŚP w Krakowie, na licytację wystawiony został przejazd w krakowskim Symulatorze Tramwaju NGT6.

Już po raz trzeci, w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy WOŚP i WOŚP w Krakowie, na licytację wystawiony został przejazd w krakowskim Symulatorze Tramwaju NGT6.

Dwa lata temu dla dzieciaków jeździł na symulatorze Pan Rafał, a rok temu Pan Szymon. Kto w 2020 roku pojedzie symulatorem w ramach 28-ego Finału? Do końca akcji pozostało 13 dni.

Symulator to pełnowymiarowa kabina tramwaju, umożliwiająca poczucie się jak motorniczy - prowadzi się tramwaj w wirtualnej scenerii wyświetlanej na ekranach zamontowanych przed szybami kabiny.

Aukcja przygotowana przez Instytut Pojazdów Szynowych Politechniki Krakowskiej, który zapewnia również przeszkolenie podczas sesji, a także nadzór instruktorski przez cały czas trwania sesji.

Zobacz jak wygląda prowadzenie tramwaju w symulatorze: https://www.youtube.com/watch?v=jIczVDfFqII .

Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/poczuj-sie-jak-motorniczy-symulator-tramwaju-ngt6-8782520583?fbclid=IwAR3j2GAJRCDtQ5R_9YYUISknZeJb9bI5Gnc4wALRxv9jhSfgL_zhS6RMcX4 .Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
symulator
WOŚP
Kraków
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.