TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wykolejenie w Kiekrzu, trasa Poznań – Szczecin zablokowana
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 01.03.2019 16:37:48
Wykolejenie w Kiekrzu, trasa Poznań – Szczecin zablokowana (źródło: Google Maps)

Trasa kolejowa Poznań - Szczecin została zablokowana w obu kierunkach po wykolejeniu się w Kiekrzu (Wielkopolskie) trzech pustych wagonów pociągu towarowego.

Trasa kolejowa Poznań - Szczecin została zablokowana w obu kierunkach po wykolejeniu się w Kiekrzu (Wielkopolskie) trzech pustych wagonów pociągu towarowego.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, organizowana jest komunikacja zastępczą dla podróżujących pociągami. Do zdarzenia doszło w piątek o godz. 14.30 na przejeździe kolejowym w podpoznańskiej miejscowości Kiekrz.

"Z niewiadomych dotąd przyczyn wykoleiły się trzy puste węglarki pociągu towarowego relacji Tarnowskie Góry - Świnoujście. Część składu zablokowała przejazd, natomiast ruch pociągów w obu kierunkach jest wstrzymany, bowiem drugi tor jest obecnie remontowany i wyłączony z użytkowania. Przewozy regionalne organizują komunikację zastępczą, natomiast pociągi intercity będą kierowane na zmienione trasy" - poinformował PAP Zbigniew Wolny z biura prasowego PKP PLK.

Jak dodał, utrudnienia w ruchu mogą potrwać do późnych godzin wieczornych. Podróżni muszą się liczyć z dużymi opóźnieniami pociągów.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wykolejenie
  • Łukasz Bieniasz – 01.03.2019

    no juz nie gadajcie, można jechać przez Rzepin operatywnie, albo przez Piłe.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.