TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wrocławskie tramwaje wracają na pl. Legionów [FILM]
InfoTram.pl - Opublikowano: 30.08.2019 14:04:13
Wrocławskie tramwaje wracają na pl. Legionów

Po kilku miesiącach ruch tramwajowy wraca na pl. Legionów we Wrocławiu – poinformował Prezydent Jacek Sutryk.

Po kilku miesiącach ruch tramwajowy wraca na pl. Legionów we Wrocławiu – poinformował Prezydent Jacek Sutryk.

Zakończyliśmy wymianę rozjazdów na tym ważnym węźle komunikacyjnym w centrum miasta. Nowe elementy torowiska kosztowały nas blisko 10 mln zł. Za nami przejazd próbny, a od niedzieli tramwaje wrócą na swoje stałe trasy. Oczywiście nie odpoczywamy i realizujemy kolejne prace w zakresie napawania szyn i rozjazdów, m.in.: na pl. Jana Pawła II, ul. Sienkiewicza/Piastowskiej, Kazimierza Wielkiego/Widok, Piłsudskiego/Peronowa oraz na pl. Bema – dodał Prezydent.

Próbny przejazd potwierdził, że wymiana rozjazdów dobiegła końca. W niedzielę czwórka i piętnastka wrócą na swoje stałe trasy. A kolejne rozjazdy już powstają w Bydgoszczy – uzupełnił te informacje Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Wrocław
remont
rozjazd
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.