TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wrocławski rower miejski wchodzi w zimowy tryb
InfoBike.pl - Opublikowano: 06.12.2019 10:30:57
Wrocławski rower miejski wchodzi w zimowy tryb

Do tej pory to Wavelo imponowało zimową kondycją. W tym roku tytuł rowerowych morsów przechodzi do Wrocławia.

Do tej pory to Wavelo imponowało zimową kondycją. W tym roku tytuł rowerowych morsów przechodzi do Wrocławia. Pierwszy zimowy sezon WRM przed nami

To pierwszy sezon zimowy kiedy na ulicach zostaje Wrocławski Rower Miejski. Do dyspozycji użytkowników w zimowe miesiące będzie 600 rowerów standardowych i 65 specjalnych.

W ubiegłych latach od grudnia do końca lutego system był nieczynny. W tym roku po raz pierwszy w historii ponad 600 jednośladów zostanie z nami na zimę. Użytkownicy będą mogli korzystać z kilkuset rowerów standardowych i na zamówienie z 65 specjalnych. Do ich dyspozycji są wszystkie stacje, które działały w lecie.

Krótsze info

Zasady wypożyczeni pozostają bez zmian. Jedynie infolinia skraca swoje godziny pracy. W zimę będzie dostępna od poniedziałku do piątku od godz. 8 do 16. Wszystkie jednoślady, które nie zostaną w systemie trafią do magazynów, gdzie przejdą konserwację.

– Bardzo mnie cieszy, że po raz pierwszy rower miejski pozostaje na zimę. Jadąc dziś do pracy ewidentnie widać, że to dobra decyzja, gdyż coraz mniej osób porzuca rower na zimę – komentuje Daniel Chojnacki, oficer rowerowy w UM Wrocławia.

W tym roku do dyspozycji użytkowników była rekordowa liczba 2000 jednośladów. Poza miejskimi rowerami IV generacji mieszkańcy Wrocławia mogli korzystać z 65 rowerów niestandardowych (rowery familijne typu cargo, tandemy, rowery elektryczne, rowery typu składak i handbike).

System Wrocławskiego Roweru Miejskiego dział we Wrocławiu od 2011 roku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
rower miejski
NextBike
Wrocław
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.