TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wrocław: Zderzenie tramwaju z autobusem
UM WROCŁAW - Opublikowano: 25.08.2015 14:58:52

Do poważnego wypadku doszło przed południem na pl. Dominikańskim we Wrocławiu. Z tramwajem linii 10 zderzył się autobus DLA. Wszystkie prace porzadkowe na miejscu wypadku zostały już zakonczone i ruch wrócił do normy.

Do poważnego wypadku doszło przed południem na pl. Dominikańskim we Wrocławiu. Z tramwajem linii 10 zderzył się autobus DLA. Wszystkie prace porządkowe na miejscu wypadku zostały już zakończone i ruch wrócił do normy. Przed godziną 11.00 tramwaj linii 10, jadący w stronę pl. Grunwaldzkiego, zderzył się z autobusem DLA. 10 osób zostało lekko rannych. Przez kilkadziesiąt minut tramwaje jeździły objazdami. Teraz wszystko już wróciło do normy.Sprawdź też:
Wrocław

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.