TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wrocław: Zderzenie tramwaju z autobusem
UM WROCŁAW - Opublikowano: 25.08.2015 14:58:52

Do poważnego wypadku doszło przed południem na pl. Dominikańskim we Wrocławiu. Z tramwajem linii 10 zderzył się autobus DLA. Wszystkie prace porzadkowe na miejscu wypadku zostały już zakonczone i ruch wrócił do normy.

Do poważnego wypadku doszło przed południem na pl. Dominikańskim we Wrocławiu. Z tramwajem linii 10 zderzył się autobus DLA. Wszystkie prace porządkowe na miejscu wypadku zostały już zakończone i ruch wrócił do normy. Przed godziną 11.00 tramwaj linii 10, jadący w stronę pl. Grunwaldzkiego, zderzył się z autobusem DLA. 10 osób zostało lekko rannych. Przez kilkadziesiąt minut tramwaje jeździły objazdami. Teraz wszystko już wróciło do normy.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Wrocław
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.