TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wrocław: Zderzenie tramwajów przy Arkadach
WROCLAW.PL - Opublikowano: 11.05.2015 15:19:18
Wrocław: Zderzenie tramwajów przy Arkadach

Do poważnego zderzenia dwóch tramwajów doszło na wysokości Arkad na ul. Świdnickiej. Tramwaj linii 20 najechał na tył tramwaju linii 17. W wyniku zderzenia 12 pasażerów zostało rannych. Ruch w tym miejscu jest zablokowany.

Do poważnego zderzenia dwóch tramwajów doszło na wysokości Arkad na ul. Świdnickiej. Tramwaj linii 20 najechał na tył tramwaju linii 17. W wyniku zderzenia 12 pasażerów zostało rannych. Ruch w tym miejscu został zablokowany. Na miejscu interweniowały dwa wozy straży pożarnej, karetki pogotowia, policja drogowa. Na razie nie wiadomo dlaczego doszło do wypadku - będzie to badać specjalna komisja z MPK. - Siła uderzenia była tak duża, że cały tył "siedemnastki" jest zgnieciony i szyba wybita - opowiada mieszkaniec, który widział tramwaje tuż po zderzeniu. Pażerowie i kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami. Zamiast tramwajów będą kursowały na tej trasie autobusy zastępcze.
Wyznaczono objazdy: 6 i 7 Dworzec Główny, Teatralna i Widok. Pozostałe przez pl. Legionów i ul. Krupniczą.


Sprawdź też:
Wrocław

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.