TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wrocław: Zderzenie tramwajów przy Arkadach
WROCLAW.PL - Opublikowano: 11.05.2015 15:19:18
Wrocław: Zderzenie tramwajów przy Arkadach

Do poważnego zderzenia dwóch tramwajów doszło na wysokości Arkad na ul. Świdnickiej. Tramwaj linii 20 najechał na tył tramwaju linii 17. W wyniku zderzenia 12 pasażerów zostało rannych. Ruch w tym miejscu jest zablokowany.

Do poważnego zderzenia dwóch tramwajów doszło na wysokości Arkad na ul. Świdnickiej. Tramwaj linii 20 najechał na tył tramwaju linii 17. W wyniku zderzenia 12 pasażerów zostało rannych. Ruch w tym miejscu został zablokowany. Na miejscu interweniowały dwa wozy straży pożarnej, karetki pogotowia, policja drogowa. Na razie nie wiadomo dlaczego doszło do wypadku - będzie to badać specjalna komisja z MPK. - Siła uderzenia była tak duża, że cały tył "siedemnastki" jest zgnieciony i szyba wybita - opowiada mieszkaniec, który widział tramwaje tuż po zderzeniu. Pażerowie i kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami. Zamiast tramwajów będą kursowały na tej trasie autobusy zastępcze.
Wyznaczono objazdy: 6 i 7 Dworzec Główny, Teatralna i Widok. Pozostałe przez pl. Legionów i ul. Krupniczą.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Wrocław
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.