TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wrocław zbuduje wydzieloną trasę tramwajowo – autobusową
InfoTram.pl - Opublikowano: 23.04.2018 18:12:04
Wrocław zbuduje wydzieloną trasę tramwajowo – autobusową (źródło: wroclaw.pl)

Wrocławskie Inwestycje ogłosiły przetarg na budowę wydzielonej trasy autobusowo-tramwajowej łączącej osiedle Nowy Dwór z Centrum Wrocławia.

Wrocławskie Inwestycje ogłosiły przetarg na budowę wydzielonej trasy autobusowo-tramwajowej łączącej osiedle Nowy Dwór z Centrum Wrocławia.

Zamówienie obejmuje:

1. w zakresie Części 1: Budowę trasy autobusowo – tramwajowej na odcinku od Pl. Orląt Lwowskich do skrzyżowania ul. Strzegomskiej z ul. Rogowską we Wrocławiu

oraz

2. w zakresie Części 2: Zaprojektowanie i wybudowanie trasy autobusowo – tramwajowej w ciągu ul. Rogowskiej na odcinku od skrzyżowania ul. Strzegomskiej i ul. Rogowskiej do pętli przy przystanku kolejowym Wrocław Nowy Dwór.

Oferty można składać do 30 maj 2018 roku. Prace powinny zostać zrealizowane do 30 września 2020 roku.

Kryteria wyboru są następujące:

Doświadczenie kierownika budowy - Waga: 10

Doświadczenie kierownika robót mostowych - Waga: 10

Doświadczenie kierownika robót torowych - Waga: 10

Termin gwarancji zgodnie z kartą gwarancyjną - Waga: 5

Wydłużenie okresu utrzymania rękojmi - Waga: 5

Cena - Waga: 60,00.

Przypomnijmy. Trasa na Nowy Dwór jest planowana jako wydzielona, odrębna jezdnia autobusowo-tramwajowa. Najtrudniejszym elementem inwestycji będzie budowa nowego wiaduktu nad linią kolejową w okolicach ul. Robotniczej. Zakres prac dotyczy też wielu sąsiadujących ulic, zostaną częściowo przebudowane, pojawią się też chodniki, drogi rowerowe i oświetlenieSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Wrocław
przetarg
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.