TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wrocław wyniesie kolejne przystankami
TransInfo.pl - Opublikowano: 13.02.2020 12:30:09
Wrocław wyniesie kolejne przystankami ; fot. UM Wrocław

We Wrocławiu powstaną kolejne wiedeńskie przystanki. Część jeszcze w tym roku.

We Wrocławiu powstaną kolejne wiedeńskie przystanki. Część jeszcze w tym roku. Przy pl. Nowy Targ i na Rondzie Reagana a później na pl. Teatralnym i Szewskiej oraz Grabiszyńskiej.

Jak informuje miasto, komunikacja miejska we Wrocławiu ma być coraz bardziej komfortowa dla pasażerów, dlatego jeszcze w tym roku mają powstać wyniesione przystanki, które znacznie ułatwią wsiadanie do tramwajów, szczególnie osobom starszym, rodzicom z wózkiem dziecięcym lub niepełnosprawnym.

-"Chcemy, aby każdy mógł komfortowo wsiąść i wysiąść z komunikacji miejskiej, aby łatwiej i wygodniej było osobom z niepełnosprawnością, z dziecięcym wózkiem czy osobom starszym. Dlatego zdecydowałem, że kolejne wyniesione przystanki powstaną jeszcze w tym roku przy pl. Nowy Targ (w obu kierunkach) oraz na Rondzie Reagana (na peronie 4). Dodatkowo rozpoczynamy prace projektowe obejmujące wyniesienie przystanków na pl. Teatralnym, ul. Szewskiej i zapowiadane już przystanki wiedeńskie na ul. Grabiszyńskiej (Bzowa i Hutmen) - zapowiedział prezydent Wrocławia, Jacek Sutryk.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przystanek
Wrocław
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.