TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wjechał w przystanek - po 3 dniach zgłosił się sam
TransInfo.pl - Opublikowano: 21.01.2020 18:30:52
Wjechał w przystanek - po 2 dniach zgłosił się sam

Na policję zgłosił się kierowca porsche, które wjechało w przystanek autobusowy w Gdańsku.

Na policję zgłosił się kierowca porsche, które wjechało w przystanek autobusowy w Gdańsku.

Kierowca porsche, które uderzyło w przystanek autobusowy, a prowadzący auto uciekł z miejsca zdarzenia zgłosił się na komisariat policji - poinformował we wtorek oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku asp. sztab Mariusz Chrzanowski. Mężczyzna został przesłuchany w charakterze świadka.

Jak poinformował PAP rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku asp. sztab. Mariusz Chrzanowski kierowca porsche, które wjechało w przystanek autobusowy we wtorek zgłosił się na policję, gdzie został przesłuchany. 42-letni gdańszczanin na komisariat przyszedł z pełnomocnikiem.

"Informacje, które pojawiły się w mediach, spowodowały, że mężczyzna sam zdecydował się przyjść na policję, aby złożyć zeznania. Mężczyzna nie jest na razie zatrzymany" - powiedział Chrzanowski.

Pasażer też się zgłosił

Także dzisiaj pasażer porsche, który uciekł z miejsca wypadku po tym jak auto uderzyło w przystanek autobusowy zgłosił się na komisariat.

Jak poinformował PAP Mariusz Chrzanowski, 46-letni pasażer porsche, który uciekł z miejsca wypadku po tym jak auto uderzyło w przystanek autobusowy, we wtorek po południu zgłosił się na policję. Został przesłuchany. Potwierdził, że jest on właścicielem pojazdu.

Wcześniej na komisariat przyszedł z pełnomocnikiem 42-letni mieszkaniec Gdańska, który prowadził auto.

Kierowca i właściciel porsche zostali przesłuchani w charakterze świadków. Śledczy ustalają, dlaczego uciekli z miejsca wypadku. Wszystko wskazuje na to, że mężczyźni wystraszyli się. O ich dalszym losie zadecyduje prokurator.

Do zdarzenia doszło w sobotę, chwilę przed godziną 21. Rozpędzone porsche na niemieckich numerach rejestracyjnych jechało ul. Myśliwską w Gdańsku. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przystanek autobusowy "Jasieńska". W wypadku 18-letnia kobieta, która stała na przystanku, odniosła obrażenia. Zraniło ją najprawdopodobniej szkło z wiaty przystankowej.

Z urazem nogi została przewieziona do szpitala. Podróżujący porsche mężczyźni zbiegli z miejsca zdarzenia. Przez trzy dni poszukiwała ich policja. (PAP)Śledczy ustalają, dlaczego mężczyźni uciekli z miejsca wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że auto nie było kradzione, a jego właścicielem był pasażer, który najprawdopodobniej jutro zostanie przesłuchany. Później o dalszym losie mężczyzn zadecyduje prokurator.

Do zdarzenia doszło w sobotę, chwilę przed godziną 21. Rozpędzone porsche na niemieckich numerach jechało ul. Myśliwską w Gdańsku. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przystanek autobusowy "Jasieńska". W wypadku 18-letnia kobieta, która stała na przystanku odniosła obrażenia. Zraniło ją najprawdopodobniej szkło z wiaty przystankowej. Z urazem nogi została przewieziona do szpitala. Podróżujący porsche mężczyźni zbiegli z miejsca zdarzenia. Przez trzy dni poszukiwała ich policja.(PAP)
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
przystanek
Gdańsk
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.