TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wizz Air poleci z Okęcia na Orly. Od marca
InfoAir.pl - Opublikowano: 20.12.2019 15:30:44
Wizz Air poleci z Okęcia na Orly. Od marca

Od marca linie Wizz Air codziennie połączą Warszawę z paryskim lotniskiem Orly. To oznacza brak uciążliwego dojazdu z Beauvais i jeszcze więcej opcji przesiadek na dalsze trasy.

Od marca linie Wizz Air codziennie połączą Warszawę z paryskim lotniskiem Orly.  To oznacza brak uciążliwego dojazdu z Beauvais i jeszcze więcej opcji przesiadek na dalsze trasy.

20 grudnia węgierska linia dała niezły prezent świąteczny warszawskim pasażerom. Połączenie WAW-ORY ma być realizowane codziennie i to w dobrej cenie. Wizz Air informuje, że ceny biletów zaczynają się od 89 zł.

Nową trasę obsłuży samolot Airbus A321ceo z 230 miejscami.

Przypomnijmy, że teraz pasażerowie wybierający tańsze loty z Warszawy skazani są na irlandzkiego Ryanaira, który oferuje z podwarszawskiego Modlina loty na lotnisko Beauvais.

Uruchomienie bezpośrednich lotów Okęcie - Orly będzie więc dużą konkurencją dla Ryanaira oraz dla tradycyjnych przewoźników: LOT-u i Air France.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linia
Wizz Air
Lotnisko Warszawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.