TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wiosenne mycie warszawskich przystanków
TransInfo.pl - Opublikowano: 14.05.2019 09:30:10
Wiosenne mycie warszawskich przystanków

Pierwsze po zimie mycie warszawskich wiat na przystankach autobusowych i tramwajowych za nami.

1000 przystankowych wiat wyczyszczonych na błysk. Dla komfortu i bezpieczeństwa pasażerów przystanki komunikacji miejskiej porządkowane są codziennie.

To pierwsze mycie wiat na przystankach autobusowych i tramwajowych.

-"Prace realizowane są nocami i polegają na dokładnym wyczyszczeniu na mokro szyb, gablot i dachu wiaty, usunięciu pseudograffiti, nielegalnych ogłoszeń i naklejek, wyczyszczeniu przystankowych słupków i ławek. Pierwsza tura mycia na błysk objęła 1000 wiat, a także zadaszenia nad przystankami pętli przy Dworcu Centralnym" - informuje Zarząd Oczyszczania Miasta Warszawa.

Mycie wiat będzie powtarzane do jesieni jeszcze kilka razy. A przez cały rok 4300 przystanków warszawskiej komunikacji miejskiej jest regularnie sprzątanych. Te najbardziej uczęszczane przez pasażerów porządkowane są codziennie, także w weekendy. Również codziennie, a w wielu miejscach nawet kilka razy na dobę, z 6 tysięcy przystankowych koszy wybierane są śmieci.

W przypadku nagłego zabrudzenia przystanki sprzątane są interwencyjnie. Taką potrzebę sygnalizują pasażerowie oraz kontrolerzy ZOM, którzy monitorują czystość w mieście przez całą dobę. Miejsca wymagające prac porządkowych, w tym np. pomazane przez wandali wiaty, można zgłaszać do Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przystanek
Warszawa
  • Paweł Więckowski – 14.05.2019

    Pogoda super na takie rzeczy. To tak jak mycie podłogi w autobusie kiedy deszcz pada. Umyć można tylko gdzie tu sens?

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.