TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Windykacja sprawdzi bilety w autobusach MZK Nysa
TransInfo.pl - Opublikowano: 19.04.2019 16:30:11
Windykacja sprawdzi bilety w autobusach MZK Nysa

MZK Nysa znalazła firmę, która będzie świadczyła usługi kontroli biletów przez okres trzech miesięcy począwszy od dnia 1 maja.

MZK Nysa znalazła firmę, która będzie świadczyła usługi kontroli biletów przez okres trzech miesięcy począwszy od dnia 1 maja. W tym celu przewoźnik zwrócił się do wykonawców o złożenie ofert w trybie zapytania o cenę.

Miejski Zakład Komunikacji w Nysie zawiadamia, że w postępowaniu na kontrolę biletów w autobusach Miejskiego Zakładu Komunikacji w Nysie wpłynęły 2 oferty:

1. Oferta CP Windykacja sp. z o.o.  / Poznań /  wartość brutto oferty 20 258,10 zł

2. PUH Roma Roman Zaborowski / Starogard Gd. / wartość brutto oferty 58 080,60 zł

Jedynym kryterium oceny ofert była cena, także do realizacji zatrudnienia wybrana została oferta CP Windykacja sp. z o.o.

Obowiązki wykonawcy

Kontrola ma objąć sprawdzenie biletów oraz uprawnień do przejazdów, nakładanie opłat za przejazd bez ważnego biletu. Kontrole powinny być prowadzone 7 dni w tygodniu. Wybrany wykonawca ma prowadzić cały proces począwszy od kontroli biletów, aż po windykację należności. Wykonawca musi zatrudnić kontrolerów biletów i wyposażyć ich w odpowiedni sprzęt.

Liczba zatrudnionych kontrolerów to minimum 2 osoby, a liczba kontroli w miesiącu nie może być niższa niż 2 000. Ponadto, wykonawca ma zapewnić co najmniej jeden punkt stacjonarny do dokonywania wpłat i składania reklamacji na terenie miasta Nysy, a także ma zapewnić 24 godzinną infolinię. Co ciekawe przewoźnik wymaga, aby wykonawcy zainteresowani zamówieniem załączyli do ofert projekt umowy. Zamawiający zastrzegł sobie prawo do wglądu w cały proces kontroli biletów i windykacji należności.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kontroler
Windykacja
MZK Nysa
Nysa
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.