TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wichura w Szczecinie, nie kursują tramwaje w centrum
PAP InfoTram.pl - Opublikowano: 04.03.2019 15:12:13
Wichura w Szczecinie, nie kursują tramwaje w centrum (foto: PAP)

Około 50 zgłoszeń otrzymała straż pożarna w związku z warunkami atmosferycznymi w Szczecinie i okolicach - poinformował w poniedziałek rzecznik komendanta wojewódzkiego PSP. Nikt nie został poszkodowany.

Około 50 zgłoszeń otrzymała straż pożarna w związku z warunkami atmosferycznymi w Szczecinie i okolicach - poinformował w poniedziałek rzecznik komendanta wojewódzkiego PSP. Nikt nie został poszkodowany.

"Przed godz. 14 zgłoszono około 50 zdarzeń, napływają kolejne. W ciągu 30 minut silnych porywów wiatru otrzymaliśmy ponad 30 zgłoszeń związanych z warunkami atmosferycznymi. Nikt nie został poszkodowany" - powiedział PAP rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie mł. kpt. Tomasz Kubiak. Dodał, że zgłoszenia dotyczą Szczecina i okolic.

Większość zgłoszeń dotyczy powalonych drzew, kilka z nich przewróciło się na zaparkowane samochody, a także na ulice.

Jak poinformowała PAP Hanna Pieczyńska z Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego, utrudnienia spowodowane powalonymi drzewami są na wielu ulicach w mieście, m.in. na ul. Kolumba, 26 Kwietnia, Kapitańskiej, Bohaterów Warszawy czy Wyszyńskiego. Na ulicy Niepodległości w centrum miasta wstrzymany jest ruch tramwajów - złamane drzewo zerwało trakcję.

Powalone drzewo blokuje też jezdnię na obwodnicy Goleniowa (S3) w kierunku Szczecina, pomiędzy węzłami Goleniów Zachód a Goleniów Północ.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed silnym wiatrem dla województwa zachodniopomorskiego. Nad morzem wiatr może w porywach osiągać prędkość 110 km/h, a w głębi lądu do 85 km/h.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Szczecin
awaria
Straż Pożarna
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.