TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

We Wrocławiu trwa #TORYwolucja. Tramwaje tylko do 23
InfoRail.pl - Opublikowano: 13.03.2020 16:15:12
We Wrocławiu trwa #TORYwolucja. Tramwaje tylko do 23 (foto: MPK)

Poza tym, że MPK Wrocław wdraża działania profilaktycznie związane z koronawirusem to #TORYwolucja nie zwalnia tempa.

Poza tym, że MPK Wrocław wdraża działania profilaktycznie związane z koronawirusem to #TORYwolucja nie zwalnia tempa.

Czasami robimy większe konserwacje, w planach mamy duże remonty, ale zajmujemy się również mniejszymi rzeczami, które z punktu widzenia pieszych i rowerzystów nie są wcale bez znaczenia – informuje przewoźnik.

Obecnie sprawdzane są przejścia w okolicach centrum, które przebiegają przez torowiska. Niektóre z nich wymagają uzupełnienia kilku kostek bruku, a inne wykucia asfaltu i położenia go od nowa. Ubytki m.in. na przejściach na ul. Oławskiej czy Ruskiej powinny być już niebawem niewidoczne i będzie można przez nie przechodzić bez ryzyka potknięcia.

Jednocześnie MPK Wrocław poinformowało, że od dzisiaj (13 marca) do odwołania tramwaje będą kursować tylko do godziny 23:00.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Wrocław
Wrocław
tory
torowisko
remont
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.