TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawskie POP-y otwarte w dniach 1-3 listopada
ZTM TransInfo.pl - Opublikowano: 31.10.2019 13:15:51
Warszawskie POP-y otwarte w dniach 1-3 listopada (foto: ZTM)

Dla wygody pasażerów Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi dodatkowe punkty sprzedaży biletów. W dniach 1–3 listopada zapraszamy również do wybranych Punktów Obsługi Pasażerów.

Dla wygody pasażerów Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi dodatkowe punkty sprzedaży biletów. W dniach 1–3 listopada zapraszamy również do wybranych Punktów Obsługi Pasażerów.

Dodatkowe punkty sprzedaży biletów staną przy cmentarzach: Bródnowskim, Północnym i Powązkowskim oraz na pl. G. Narutowicza, na rondzie Wiatraczna oraz przy ulicy Królewskiej. Będzie tu można kupić bilety kartonikowe oraz długookresowe, a zapłacić za nie zarówno gotówką jak i kartą płatniczą. Punkty będą czynne w piątek, 1 listopada w godzinach 7.00-19.00 i w sobotę, 2 listopada w godzinach 9.00-17.00. Uwaga, punkty na Powązkach i pl. G. Narutowicza będą otwarte tylko 1 listopada.

W dniach 1–3 listopada zapraszamy również pasażerów do wybranych Punktów Obsługi Pasażerów. Od piątku do niedzieli otwarte będą POP-y: Lotnisko, Dw. Zachodni oraz Dw. Centralny. Ponadto w piątek, 1 listopada sprawy będzie można załatwić w POP-ach: Centrum, Pl. Wilsona, Młociny, Dw. Wileński i Trocka oraz w sobotę, 2 listopada w: Centrum, Ratusz-Arsenał, Nowy Świat, Młociny, Służew, Politechnika, Dw. Wileński, Blue City i Trocka.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ZTM Warszawa
POP
pasażer
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.