TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawskie lotnisko daje zniżkę na parkowanie. Do 33%
InfoAir.pl - Opublikowano: 29.03.2019 15:30:04
Warszawskie lotnisko daje zniżkę na parkowanie. Do 33%

Tańsze parkowanie na Lotnisku Chopina.

Pasażerowie, którzy zarezerwują przez internet miejsce parkingowe przy Lotnisku Chopina, będą mogli skorzystać ze zniżki nawet do 33 proc. Wysokość bonifikaty zależy od długości parkowania.

Jak poinformowano w piątkowej informacji przesłanej PAP, promocja rozpoczęła się w piątek i potrwa do 30 czerwca tego roku. Oferta umożliwia obniżenie opłaty za parkowanie od kilku do nawet 33 proc. Przy czym - jak wynika z informacji biura prasowego lotniska - nawet najmniejsze zniżki oznaczają, że opłata parkingowa będzie tańsza o kilkadziesiąt złotych względem standardowego cennika. Np. za tydzień parkowania zniżka wyniesie 17 proc., a za dwa tygodnie - 20 proc.

Zapłacić za rezerwację parkingu można kartą kredytową, przelewem lub blikiem (za pośrednictwem platformy Payeezy). Miejsce można zarezerwować na jeden lub maksymalnie 30 dni, nie później jednak niż godzinę przez wjazdem.

Parkingi lotniskowe znajdują się bezpośrednio przed terminalem. Rezerwacji można dokonać przez stronę: https://www.parking.lotnisko-chopina.pl.

Zaznaczono, że system Lotniska Chopina nie ma wpływu na rezerwacje dokonywane przez klientów u pośredników sprzedaży i w biurach podróży, które mają parkingi Lotniska Chopina w swojej ofercie.(PAP)


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
parking
lotnisko
Lotnisko Warszawa
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.