TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa - ponad 383 tys. wypożyczeń Veturilo w marcu
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 03.04.2019 19:56:58
Zdj. ZDM Warszawa

Minął miesiąc od wznowienia działania Vetrurilo – Warszawskiego Roweru Publicznego. Przez 31 dni z warszawskiej wypożyczalni skorzystano 383 347 razy.

Minął miesiąc od wznowienia działania Vetrurilo – Warszawskiego Roweru Publicznego. Przez 31 dni z warszawskiej wypożyczalni skorzystano 383 347 razy.

Veturilo jest jednym z największych systemów rowerów miejskich w Europie. Jego operatorem jest firma Nextbike Polska. System składa się z ponad 380 stacji i ponad 5500 rowerów. W tym sezonie uruchomiono osiem nowych stacji. Blisko 90% wypożyczeń w marciu odbyło się za pomocą aplikacji mobilnej.

- Warszawiaków nie trzeba przekonywać do korzystania z Veturilo. Każda nowa stacja sprawia jednak, że system zyskuje nowych użytkowników, umożliwia kolejnym pracującym lub mieszkającym w jej pobliżu osobom wygodne poruszanie się po mieście. System jest rozbudowywany dzięki poszczególnym dzielnicom, ale również partnerom prywatnym. W Warszawie jest już ponad 40 stacji sponsorskich, które funkcjonują przy galeriach handlowych, stacjach paliw, zakładach pracy, biurowcach, czy po prostu – w kluczowych punktach miasta. Pracujemy nad pozyskaniem nowych partnerów – liczymy, że ich liczba będzie nadal rosła – mówi na tegoroczne otwarcie Veturilo Robert Lech, prezes Nextbike Polska.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
rower miejski
Nextbike
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.