TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa ma nowe łączniki rowerowe
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 24.01.2020 18:01:54
Zdj. ZDM Warszawa

W drugiej połowie stycznia w Warszawie oddano do użytku nowe łączniki rowerowe z układem dróg rowerowych. Prace były finansowane z Budżetu Obywatelskiego.

W drugiej połowie stycznia w Warszawie oddano do użytku nowe łączniki rowerowe z układem dróg rowerowych. Prace były finansowane z Budżetu Obywatelskiego.

Nowe łączniki z BO

O powstaniu nowej infrastruktury poinformował Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej.

Na ul. Warszawskiej powstał łącznik pomiędzy drogami rowerowymi na ul. Orląt Lwowskich oraz wzdłuż Południowej Obwodnicy Warszawy. To kolejny element projektu "Usprawnienie ruchu rowerowego w Ursusie Północnym", na który głosowało 395 mieszkańców.

Kolejny projekt zrealizowano na ul. Szamoty w rejonie PKP Ursus i CH Factory, gdzie powstały łączniki z układem dróg rowerowych w al. 4 Czerwca 1989 r. Był to element projektu "Usprawnienie ruchu rowerowego w Ursusie Północnym". Głosowało na niego 395 mieszkańców.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
droga
łączniki
Budżet Obywatelski
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.