TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa. Lepiej dla rowerzystów na al. Zjednoczenia
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 17.12.2019 20:27:02
Zdj. ZDM Warszawa

Warszawska aleja Zjednoczenia jest wygodniejsza dla rowerzystów. Od ul. Broniewskiego do Kasprowicza rowerzyści mogą jeździć po nowych droga rowerowych po obu stronach alei.

Warszawska aleja Zjednoczenia jest wygodniejsza dla rowerzystów. Od ul. Broniewskiego do Kasprowicza rowerzyści mogą jeździć po nowych droga rowerowych po obu stronach alei.

ZDM zakończył prace w al. Zjednoczenia na odcinku od ul. Żeromskiego do Kasprowicza. Od piątku 13 grudnia na jezdnię mogły wrócić pojazdy. Prace trwały od początku września. Pierwszy etap prac można uznać za zakończony.

Nowe chodniki i drogi rowerowe

Wraz z remontem jezdni wyremontowano chodnik i drogi rowerowe. Od ul. Broniewskiego do Kasprowicza można poruszać się po nowych chodnikach i drogach rowerowych, które powstały po oby stronach alei.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
droga
ZDM
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.