TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa frezuje drugi buspas w Al. Stanów Zjednoczonych
ZDM TransInfo.pl - Opublikowano: 13.12.2019 12:15:35
Warszawa frezuje drugi buspas w Al. Stanów Zjednoczonych (foto: ZDM)

Dziś (13 grudnia) wieczorem rozpoczną się prace związane z remontem buspasa w al. Stanów Zjednoczonych. Nowy asfalt pojawi się na ponad kilometrowym odcinku między ul. Kinową a Saską w kierunku centrum.

Dziś (13 grudnia) wieczorem rozpoczną się prace związane z remontem buspasa w al. Stanów Zjednoczonych. Nowy asfalt pojawi się na ponad kilometrowym odcinku między ul. Kinową a Saską w kierunku centrum.

W poprzedni weekend prace były realizowane na buspasie w kierunku Grochowa. Dzisiaj wieczorem rozpoczną się prace na pasie dla autobusów w kierunku centrum.

Roboty rozpoczną się dzisiaj ok. godz. 22.00 i potrwają do poniedziałkowego poranka. W tym czasie na ponad kilometrowym odcinku od ul. Kinowej do Saskiej ułożymy ponad 4 tys. m.kw. nowego asfaltu. Zostanie on wzmocniony specjalną siatką szklano-węglową, co wydłuży trwałość remontu. Odtworzymy też oznakowanie poziome.

Na czas prac autobusy komunikacji miejskiej będą jeździły środkowym pasem.

Remont pasów dla autobusów w al. Stanów Zjednoczonych prowadzony jest w ramach robót utrzymaniowych.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
buspas
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.