TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa: Co będą wyświetlać tablice w Al. Jerozolimskich?
GAZETA WYBORCZA - STOŁECZNA 11.02.2008 - Opublikowano: 12.02.2008 11:07:09 1 komentarz
Warszawa: Co będą wyświetlać tablice w Al. Jerozolimskich?

Czytelnicy Gazety Wyborczej proponują, żeby na wyświetlaczach na przystankach tramwajowych w Al. Jerozolimskich wyświetlać reklamy. Firma montująca system jednak się nie poddaje i zapowiada kolejną próbę uruchomienia tablic.

Czytelnicy Gazety Wyborczej proponują, żeby na wyświetlaczach na przystankach tramwajowych w Al. Jerozolimskich wyświetlać reklamy. Firma montująca system jednak się nie poddaje i zapowiada kolejną próbę uruchomienia tablic. Na przystankach w Al. Jerozolimskich już pod koniec października pojawiły się intrygujące pasażerów elektroniczne tablice. Miały informować o tym, kiedy przyjedzie tramwaj określonej linii. Mimo wielu prób na razie nic z tego nie wyszło. Tablice zazwyczaj są czarne. Od czasu do czasu wyświetlają się tam niezidentyfikowane znaczki.
Czasem tablice są testowane i przez chwilę widać informacje o tramwajach - ale zazwyczaj odbiegające od rzeczywistości. - Skoro te tablice nie działają tak, jak powinny, to może wyświetlać na nich reklamy. Na pewno wiele firm byłoby tym zainteresowanych - proponuje jeden z czytelników Gazety Wyborczej.
Firma Ascom, która zamontowała tablice, nie chce się jednak poddawać. W tym tygodniu zapowiada kolejną próbę z wyświetlaczami. W środę efekt testów mają oglądać pracownicy Tramwajów Warszawskich, a dzień później Zarządu Transportu Miejskiego. Nikt nie daje jednak gwarancji, że tym razem system 'zaskoczy'.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
przystanek
informacja
  • Matemaciek – 12.02.2008

    Dziś na Zawiszy tablice działały bardzo sprawnie.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.