TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa. Blisko oddania dróg rowerowych na Woli
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 08.01.2020 19:01:45
Zdj. ZDM Warszawa

Nowa droga rowerowa na ulicy Leszno jest już prawie gotowa. Również na fragmencie ul. Góczewskiej do wysokości ul. Szlankierów toczą się prace wykończeniowe.

Nowa droga rowerowa na ulicy Leszno jest już prawie gotowa. Również na fragmencie ul. Góczewskiej do wysokości ul. Szlankierów toczą się prace wykończeniowe.

Prace przy ul. Leszno rozpoczęły się w listopadzie 2018 roku i miały dotyczyć budowy infrastruktury rowerowej, remontu chodników i jezdni oraz wymiany latarń i sygnalizacji świetlnej.

Jak informował ZDM na początku prac, prace drogowe miały objąć ul. Leszno na odcinku od ul. Okopowej do ul. Młynarskiej. Aby dowiązać się do istniejącej drogi dla rowerów, w zakres inwestycji wchodzi też krótki fragment ul. Górczewskiej od skrzyżowania z ul. Młynarską do wysokości ul. Tyszkiewicza. Inwestycja miała pozwolić na połączenie dwóch dróg dla rowerów. W efekcie powstanie spójna trasa łącząca Wolę z Bemowem.

Zarząd Dróg Miejskich opublikował zdjęcia pokazujące zakres wykonanych prac. Nowa infrastruktura powinna zostać niebawem otwarta.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
ul. Leszno
droga
ZDM
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.