TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warsaw Bus Expo: Od Mercedesa do … Żuka [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 05.04.2019 11:00:07
Warsaw Bus Expo: Od Mercedesa do … Żuka [FILM]

O wyjątkowej zabudowie warszawskiej firmy Pro Auto dla koncernu Microsoft - na bazie poczciwego Żuka - rozmawialiśmy w Nadarzynie z właścicielem firmy Maciejem Królem.

O wyjątkowej zabudowie warszawskiej firmy Auto dla koncernu Microsoft - na bazie poczciwego Żuka - rozmawialiśmy w Nadarzynie z właścicielem firmy Maciejem Królem.

W październiku 2018 r. miała miejsce premiera AzureTrucka, czyli Żuka wyposażonego w czujniki IoT oraz chmurę Microsoft Azure Stack, spiętą z globalną chmurą Microsoft Azure i lokalnymi zasobami Azure Stack w Beyond.pl. AzureTruck Day to projekt edukacyjny zainicjowany przez Microsoft, którzy postanowił pokazać, jak w kreatywny sposób zaimplementować rozwiązania hybrydowej chmury obliczeniowej Microsoft Azure i Azure Stack.

– Ideą na powstanie AzureTrucka była chęć znalezienia metody przekazywania wiedzy w trochę inny sposób niż ten klasyczny model, który znamy, czyli: konferencje, meetupy, warsztaty. Postanowiliśmy wraz z innymi MVP w Polsce, znaleźć formę przekazu, która przykuje uwagę nie tylko częścią merytoryczną, ale też częścią namacalną w postaci AzureTrucka – mówi Emil Wasilewski, Microsoft Azure MVP – jeden z pomysłodawców projektu.

Teraz ten pojazd mogliśmy zobaczyć podczas targów Warsaw Bus Expo na stoisku firmy Pro Auto. Żukowi towarzyszyła zabudowa na bazie Mercedes-Benz Sprinter.

Pro Auto

Firma nadwoziowa Pro Auto świadczy usługi w zakresie projektowania i wykonywania zabudowy minibusów w celach przewozu towarów oraz osób.

-"Adaptujemy również pojazdy do przewozu osób niepełnosprawnych oraz wykonujemy wnętrza samochodów VIP (salonki). Prócz tego zajmujemy się sprzedażą nowych i używanych autobusów przewożących do 35 osób. Wykonywane przez nas zabudowy samochodów odznaczają się wysoką jakością wykonania, a nasza firma działa nieprzerwanie od 2012 roku - pookreśla Maciej Król, właściciel firmy.

Więcej o ofercie firmy, a przede wszystkim o AzurTrucku w filmowym materiale:Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
targi
Warsaw Bus Expo
Pro Auto
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.