TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warsaw Bus Expo: Nowe i używane autobusy z Marketbus [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 05.04.2019 10:00:48
Warsaw Bus Expo: Nowe i używane autobusy z Marketbus [FILM]

Białostocka firma Marketbus proponuje na rynku zarówno nowe minibusy na bazie Iveco Daily, jak i szeroką ofertę używanych pojazdów. O autobusowej ofercie rozmawialiśmy z Patrykiem Biedulewiczem.

W marcowych targach wzięła udział m.in. białostocka firma Marketbus, która pokazała zarówno nowe minibusy na bazie Iveco Daily, jak i szeroką ofertę używanych pojazdów.

Marketbus jest importerem nowych autobusów klasy MINI - Iveco Żak70C o pojemności aż 35 miejsc. Na targach Warsaw Expo firma pokazała dwa takie pojazdy - jeden w wersji międzymiastowej i jeden w wersji turystycznej. Oprócz tego firma w Strefie Okazji zaoferowała do sprzedaży 6 używanych autokarów typu Setra S431 DT, Setra S419 GT-HD, Setra S417 GT-HD, Setra S415 GT-HD, Mercedes-Benz Tourismo Euro 5 i Mercedes-Benz Tourino, czyli wszystko to co jest obecnie najbardziej poszukiwane na wtórnym rynku.

-"Jesteśmy w branży już od 25 lat. Zajmujemy się nie tylko importem i sprzedażą autokarów, ale jesteśmy również przewoźnikiem, dlatego doskonale wiemy, czego oczekuje rynek. Wiemy jak zapewnić jakość, atrakcyjne ceny oraz jak spełnić Wasze potrzeby. Na nasze pojazdy udzielamy gwarancji" - podkreśla Patryk Biedulewicz z Marketbus.pl.

Więcej o ofercie podlaskiej firmy i zaletach podwozi Iveco w materiale filmowym:
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
targi
Warsaw Bus Expo
Iveco
Busmarket
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.