TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warsaw Bus Expo 2019: Isuzu nie zawodzi
INFOBUS.PL - Opublikowano: 14.03.2019 15:00:46
Warsaw Bus Expo 2019: Isuzu nie zawodzi

Warsaw Bus Expo 2019 trwa w najlepsze. Pora na kolejnego wystawcę. Mowa o BUSIMPORT PL, czyli polskim dealerze marki Isuzu. Dwa autobusy i dwa konrety.

Warsaw Bus Expo 2019 trwa w najlepsze. Pora na kolejnego wystawcę. Mowa o BUSIMPORT PL, czyli polskim dealerze marki Isuzu. Dwa autobusy i dwa konrety.

Na targach w Nadarzynie Isuzu za pośrednictwem polskiego pośrednika pokazuje dwa autobusy. To Citiport 12 i Novociti, który niedawno zadebiutował w Łodzi.

Novociti Life
Łódzki debiut Isuzu Novociti Life odbył się w naprawdę niezłym stylu. Autobusy są bardzo przyzwoicie wyposażone, do tego niewątpliwym i atutem jest duży udział niskiej podłogowi. Śmiało więc można powiedzieć, że Jelcze Vero zastąpią pojazdy, które jak na swoją wielkość oferują bardzo dużo korzyści.

Czas na napęd. Isuzu są napędzane silnikami Iveco Tector 5. To jednostki o pojemności skokowej 4,5 l, mocy 137 kW i 680 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Spełniają one normę czystości spalin Euro 6c. Silniki są zblokowane ze skrzyniami biegów firmy Allison. To najprawdopodobniej automatyczne sześciobiegowe przekładnie typu 2100. O wyniki spalania łódzkich Isuzu można więc być spokojnym.

Citiport
Citiport jest dobrze znany polskim prywatnym firmom transportowym. Na pewno dla wielu z nich koronnym argumentem przemawiającym na korzyć tego autobusu jest jego duża pojemność pasażerska, która wynosi 102+1 miejsc, w tym 27+1 siedzących oraz 75 stojących.

Pojazd napędzany jest silnikiem Cummins ISB6.7E6280B, który współpracuje z automatyczną skrzynię biegów ZF EcoLife. Dostępne są oczywiście różne warianty wyposażenia i konfiguracje miejsc siedzących. Stylistycznie Citiport wyróżnia się boczną ścianą boczną z obniżonym w części środkowej pasem bocznego przeszklenia.

Isuzu cały czas czeka na swoją szansę w Polsce. Marka razem z dealerem mocno pracują by zrobić dobry wynik. Przykładem niech będzie przetarg w Rzeszowie, gdzie naprawdę niewiele zabrakło do wygranej.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
targi
Warsaw Bus Expo
Isuzu
BUSIMPORT PL
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.