TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Walentynkowy tramwaj w Krakowie
MPK InfoTram.pl - Opublikowano: 11.02.2020 12:15:45
Walentynkowy tramwaj w Krakowie (foto: MPK)

Dla wszystkich zakochanych krakowskie MPK przygotowało nie lada niespodziankę.

Dla wszystkich zakochanych krakowskie MPK przygotowało nie lada niespodziankę.

W najbliższy piątek (14 lutego) po Krakowie będzie kursował specjalny tramwaj. Będzie go można łatwo rozpoznać, bo zostanie ozdobiony czerwonymi balonikami ułożonymi w kształcie serca.

Tramwaj wyruszy w trasę z zajezdni tramwajowej w Podgórzu o godz. 15.00. Następnie pojedzie ulicami Kapelanka, Monte Cassino, Dietla i Starowiślną do centrum miasta. Do ok. godz. 19.00 będzie kursował wokół Plant – ulicami Dominikańską, Franciszkańską, Straszewskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztową i Westerplatte.

Zakochany tramwaj będzie zatrzymywał się na każdym przystanku, a przejazd nim będzie bezpłatny.

O odpowiednią atmosferę w zakochanym tramwaju zadbają Karol Wolski – aktor, komik, konferansjer, wokalista i autor tekstów, a także Agnieszka Mleczko – konferansjerka, animatorka, epizodystka. W tramwaju nie zabraknie także drobnych upominków, które otrzymają zakochani pasażerowie.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Kraków
Kraków
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.