TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Walentynkowy tramwaj w Krakowie
- Opublikowano: 12.02.2019 10:37:46
Walentynkowy tramwaj w Krakowie (foto: MPK)

Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu, gdzie zabrać swoich ukochanych w Walentynki 14 lutego (czwartek) to krakowskie MPK zaprasza do specjalnego tramwaju.

Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu, gdzie zabrać swoich ukochanych w Walentynki 14 lutego (czwartek) to krakowskie MPK zaprasza do specjalnego tramwaju.

Będzie go można łatwo rozpoznać, bo zostanie ozdobiony czerwonymi balonikami ułożonymi w kształcie serca. Tramwaj zacznie kursować o 15.00 (o tej godzinie zaplanowano wyjazd z zajezdni tramwajowej Podgórze) i pojedzie ul. Wadowicką, Kalwaryjską, Krakowską, Stradomską i św. Gertrudy do centrum miasta. Do ok. 17.00 tramwaj będzie kursował wokół I Obwodnicy, a następnie pojedzie do Nowej Huty do Wzgórz Krzesławickich (trasa przejazdu to: ul. Starowiślna, Grzegórzecka, al. Pokoju, ul. Bieńczycka, Kocmyrzowska).

Po powrocie z Nowej Huty tramwaj znów będzie kursował wokół I Obwodnicy aż do 19.00. Wagon dla zakochanych będzie się zatrzymywał na każdym przystanku. Przejazd jest bezpłatny. Nastrojowe piosenki dla zakochanych zagrają i zaśpiewają aktorzy Teatru Ludowego. Nie zabraknie także drobnych upominków, które otrzymają zakochani pasażerowie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Kraków
Kraków
  • Kacper Kacprz – 12.02.2019

    Łodz , Kraków , Śląsk mogą zoorganizować a taka Warszawa nia

  • Piotr Siejok – 12.02.2019

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.