TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wałbrzyski SDIP poinformuje o stanie powietrza
TransInfo.pl - Opublikowano: 11.12.2019 10:30:44
Wałbrzyski SDIP poinformuje o stanie powietrza; fot. zdkium walbrzych

Wybrane przystanki autobusowe Zarządu Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu poinformują o jakości powietrza. Na razie testowo.

Wybrane przystanki autobusowe Zarządu Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu poinformują o jakości powietrza. Na razie testowo.

-"Wzorem Wrocławia pilotażowo od końca listopada na tablicach informacji pasażerskiej ma wałbrzyskich przystankach autobusowych pojawiają się informacje dotyczące jakości powietrza w mieście. Dane te są "zaciągane" ze stacji pomiaru w Wałbrzychu - wyjaśnia Andrzej Welc, kierownik działu komunikacji zbiorowej Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta.

Informacja ta prezentowana jest na pasku w ostatniej linii tablicy, gdzie prezentowane są też inne informacje, np. o planowanych zmianach rozkładu jazdy czy występujących tymczasowo utrudnieniach w ruchu.

Przypominamy, że tablice te na 5 lub 7 wierszowych wyświetlaczach pokazują najbliższe odjazdy autobusów z danego przystanku, w górnej części prezentowany jest planowany odjazd autobusu w czasie rzeczywistym.

W Wałbrzychu mamy 49 tablic SDIP - do 2018 roku zamontowano ich 39 szt., a po uruchomieniu Inteligentnego Systemu Transportowego przybyło ich 10.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przystanek
SDIP
Wałbrzych
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.