TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

W Wągrowcu ruszyła miejska wypożyczalnia rowerów
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 10.06.2019 20:50:32
Zdj. Roovee

Wągrowiec dołączył do miast posiadających wypożyczalnię rowerów miejskich. System zainaugurował działalność 9 czerwca. W jego skład wchodzi 55 rowerów i 13 stacji.

Wągrowiec dołączył do miast posiadających wypożyczalnię rowerów miejskich. System zainaugurował działalność 9 czerwca. W jego skład wchodzi 55 rowerów i 13 stacji.

Operatorem WRM jest konsorcjum firm Roovee i Orange. Inauguracja odbyła się 9 czerwca na Rynku w Wągrowcu. Oficjalnego otwarcia dokonali: burmistrz - Jarosław Berendt i prezes Zakładu Komunikacji Miejskiej – Michał Nowak.

Pierwsze statystyki

Znane są statystyki użytkowania wypożyczalni rowerów miejskich w Wągrowcu. Pierwszego dnia z systemie zarejestrowało się 175 użytkowników, którzy wypożyczyli rowery 254 razy, przejeżdżając blisko 618 km.

Jak informuje Urząd Miejski w Wągrowcu, w trzynastu WRM-ROOVEE PARKach rozstawionych jest 55 rowerów, w tym pięć z siodełkiem dla dziecka. Są one widoczne w aplikacji ROOVEE, dzięki której możemy wypożyczyć rower, zarezerwować go, a przede wszystkim zlokalizować i sprawdzić, do którego mamy najbliżej.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Wągrowiec
rower miejski
Roovee
Orange
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.