TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

W Toruniu autobusy pojadą za tramwaje
InfoTram.pl - Opublikowano: 15.11.2019 13:15:48
W Toruniu autobusy pojadą za tramwaje (foto: MZK)

W związku z koniecznością regulacji torów tramwajowych w ul. M. Skłodowskiej-Curie, w sobotę 16 listopada 2019 r w godz. 4:30 - 13:30, zostanie wstrzymany ruch tramwajów linii nr 2.

W związku z koniecznością regulacji torów tramwajowych w ul. M. Skłodowskiej-Curie, w sobotę 16 listopada 2019 r w godz. 4:30 - 13:30, zostanie wstrzymany ruch tramwajów linii nr 2.

Zastępczo kursować będą autobusy linii nr 52, które będą się zatrzymywać na przystankach autobusowych w sąsiedztwie przystanków tramwajowych. Pierwszy tramwaj z pętli przy Motoarenie odjedzie o godz. 13:12, a z Elany o 13:48.

Ponadto z powodu konieczności wykonania napraw torowisk i sieci trakcyjnej w ulicach Czerwona Droga, M. Skłodowskiej Curie, Broniewskiego i Reja nastąpią zmiany w funkcjonowaniu nocnej komunikacji tramwajowej.

W nocy 17/18 listopada 2019 r. (niedziela/poniedziałek) za tramwaje linii nocnej 1N i 3N zastępczo będą kursowały autobusy, które będą się zatrzymywały na przystankach autobusowych w pobliżu przystanków tramwajowych.

W nocy 18/19 i 19/20 listopada 2019 r. (poniedziałek/wtorek i wtorek/środa) za tramwaje linii nocnej 3N zastępczo będą kursowały autobusy. Tramwaje linii nocnej 1N pojadą bez zmian.

Autobusy linii "Za tramwaj" będą się zatrzymywać na przystankach autobusowych w pobliżu przystanków tramwajowych.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MZK Toruń
linia
remont
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.