TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

W sobotę Szkolny Masowy Przejazd Rowerowy. W Krakowie
InfoBike.pl - Opublikowano: 25.04.2019 09:30:29
W sobotę Szkolny Masowy Przejazd Rowerowy. W Krakowie Fot. pixabay.com

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Kraków Miastem Rowerów.

W sobotę, 27 kwietnia ulicami Krakowa przejedzie Szkolny Masowy Przejazd Rowerowy. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Kraków Miastem Rowerów.

Organizatorzy zachęcają do wybrania się na wspólną wycieczkę przez krakowskie ulice. Do udziału zaproszeni są: nauczyciele, uczniowie z rodzicami, dziadkami, rodzeństwem a także wszyscy, którzy lubią jeździć na rowerze. Warunkiem udziału dzieci jest zapewnienie im podczas przejazdu opieki rodziców lub opiekunów prawnych.

Rowerzyści ruszą o godz. 10.30 z placu przed Muzeum Narodowym w Krakowie.

Szkolny Masowy Przejazd Rowerowy to ośmiokilometrowa trasa: plac przy Muzeum Narodowym na al. 3 maja, al. Mickiewicza, al. Słowackiego, ul. Warszawska, ul. Pawia, tunel św. Rafała Kalinowskiego, ul. Lubomirskiego, rondo Mogilskie, ul. Mogilska, al. Jana Pawła II, fontanna w parku Lotników Polskich.

Dodatkowo, dla osób podróżujących z Nowej Huty istnieje możliwość wspólnego dojazdu do miejsca zbiórki. Fundacja Otwarty Plan organizuje przejazd z placu Centralnego w Nowej Hucie do Muzeum Narodowego przy al. 3 Maja w godzinach 9.30-10.30. Najpóźniej o godzinie 10.30 planowane jest przybycie grupy z Nowej Huty na miejsce zbiórki i wspólny udział w przejeździe.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja
Kraków
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.